2015-09-13 | Śląsk Wrocław mistrzem Polski rocznika 2007!

W Białobrzegach rozegrane zostały klubowe mistrzostwa Polski w piłce nożnej rocznika 2007. Miło nam poinformować, że zwycięzcą turnieju okazała się być drużyna z Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław!

 Podopieczni Mariusza Blecharza wzięli udział w klubowych mistrzostwach Polski organizowanych przez Akademię Piłkarską Syrenka Białobrzegi. Młodzi zawodnicy AP Śląska Wrocław spisali się w turnieju znakomicie i zwyciężyli w końcowej klasyfikacji zawodów, które zakończyły się również ogromnym sukcesem Dolnego Śląska! W finałowym spotkaniu bowiem zespół trenera Blecharza pokonał Olympic Wrocław!

 

Białobrzeski turniej był bardzo mocno obsadzony, o czym świadczy obecność największych piłkarskich akademii w Polsce. Młodzi zielono-biało-czerwoni mieli, np. możliwość rywalizowania z rówieśnikami z Lecha Poznań i Legii Warszawa. Pod spodem prezentujemy ich wszystkie wyniki:

 

Grupa „B” turnieju:

 

AP Śląsk Wrocław - Pilica Białobrzegi 1:1

AP Śląsk Wrocław - Ursus Warszawa 5:2

AP Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 0:4

AP Śląsk Wrocław - Talent Targówek 1:1

AP Śląsk Wrocław - AP Tomasz Hajto Łódź 3:1

AP Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:1

AP Śląsk Wrocław - Varsovia Warzawa 1:0

AP Śląsk Wrocław - Znicz Pruszków 2:2

AP Śląsk Wrocław - Broń Radom 2:0

 

Ćwierćfinał: AP Śląsk Wrocław - Motor Lublin 4:2

 

Półfinał: AP Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2:0

 

Finał: AP Śląsk Wrocław - Olympic Wrocław 2:1

 

Sukces w Białobrzegach to zasługa grupy utalentowanej młodzieży, która na co dzień trenuje z Mariuszem Blecharzem. Zwycięstwo w mistrzostwach Polski rocznika 2007 wypracowali następujący zawodnicy:

 

Adam Kosobudzki, Dorian Markowski, Oskar Zabrzeski, Dominik Samołyk, Wojtek Gajewski, Krystian Zioło, Adam Sztal, Igor Kwieciński, Ignacy Cesarz, Patryk Skrzypczyński.

 

Naszym młodym piłkarzom serdecznie gratulujemhy zwycięstwa!

« powrót