2015-12-15 | W sobotę 19.12.2015 U10 Śląsk Cup 2015

W najbliższy weekend kryte boisko kompleksu Olimpijski Football Club będzie gościło młodych piłkarzy najlepszych akademii piłkarskich w Polsce (i nie tylko!). Sobotni turniej Śląsk Cup 2015 ma okazję stać się fantastyczną przygodą dla adeptów futbolu urodzonych w po 2006 roku.

Zaplanowany na 19 grudnia Śląsk Cup 2015 jest turniejem, w którym rywalizować ze sobą będą zawodnicy z 17 piłkarskich akademii z Polski i dwóch z Czech. Z naszego zaproszenia skorzystały m.in. piłkarskie szkółki Wisły Kraków, Lecha Poznań, Sparty Praga i FC Hradec Kralove. Młodzi gracze będą rozgrywać mecze na płycie nowoczesnego, krytego kompleksu Olimpijski Football Club. 

 

Zgłoszone drużyny będą rywalizowały w czterech pięciozespołowych grupach, które prezentująsię następująco:

 

 

W fazie grupowej rywalizacja toczyć się będzie systemem „każdy z każdym”. Dwa najlepsze zespoły w grupie awansują do fazy pucharowej, gdzie zawalczą o miejsca 1-8. Zespoły z drugiego i trzeciego miejsca będą rywalizowały o miejsca 9-16, a zespoły z piątych miejsc w grupie zmierzą w drugiej fazie grupowej o miejsca 17-20. 

 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin strony internetowej turnieju Śląsk Cup 2015, mieszczącej się pod adresem: slaskcup.pl. Na niej dostępne będą wszelkie statystyki dotyczące rywalizacji młodych piłkarzy.

« powrót