2017-03-06 | Akademia rządzi na Olympic Trophy!

Drużyny U-11 oraz U-12 z naszej Akademii Piłkarskiej zwyciężyły w swoich kategoriach wiekowych podczas turnieju Olympic Trophy.
 

Zawodnicy Kamila Domagalskiego (U-11) zwyciężyli w turnieju z bilansem 7 zwycięstw i jednej porażki, wyprzedzając na podium Zagłębie Lubin i Akademię Piłkarską Piotra Reissa. Dodatkowo królem strzelców z 14 bramkami na koncie został Wiktor Benedyktowicz.
 
Kadra:
 
Wiktor Sierda, Alan Baca, Karol Borys, Wiktor Benedyktowicz, Mateusz Kucharski, Radosław Wypart, Bartosz Kosiba, Patryk Sługocki, Krzysztof Kurowski
 
Wyniki:
 
Śląsk Wrocław – Parasol Wrocław 2:3
Śląsk Wrocław – ATM Żywiec 8:1
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica 9:0
Śląsk Wrocław – AP Reissa 1:0
Śląsk Wrocław – Chojnik Jelenia Góra 6:0
 
Faza Finałowa
 
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 6;1
Śląsk Wrocław – AP Oleśnica 8:2
Śląsk Wrocław – Olympic Wrocław 3:2

 
 
Również na I miejscu zmagania w Olympic Trophy zakończyli rok starsi podopieczni Macieja Bielskiego. I oni zasłużyli na nagrody indywidualne. Nie dość, że  Aleksander Wołczek został królem strzelców, to jeszcze Sebastian Sobolewski zgarnął statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju.

Drużyna U-12 dzień po swoim sukcesie rozegrała mecz kontrolny w Chorzowie z Ruchem. Piłkarze potwierdzili dobrą formę, wygrywając 5:0. To był świetny weekend dla naszych młodych nadziei!
 
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 0:5

Bramki: Fyk (2), Wołczek, Siewiera, Ostaszewski
Skład: Wróblewski, Bachar, Jabłonka, Lipiński, Murat, Wołczek,Bujoczek, Ostaszewski, Siewiera. Ponadto grali: Sobolewski, Lech, Cieleszczyn, Fyk, Nowak.

« powrót